KURUMSAL

Biz Kimiz?

Efe Zemin Laboratuvarı Hizmetleri Maden Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 2010 yılında pay ortaklı Aydın merkezli  Tüm Türkiye çapında kalite konrol ,Zemin ve Kaya Mekaniği deneylerinde hizmet vermek üzere konusunda uzman Jeoloji Mühendisleri tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığından İzin Belgeli olarak kurulmuştur.

Efe Zemin Laboratuvarı 10 yılı aşkın süredir aktif olarak geoteknik mühendisliği projelendirme hizmetleri, kalite kontrol, zemin etüdü, zemin modellemesi, geoteknik analizler ve projelerde rol almaktadır. Ayrıca, bir çok önemli yapı için yapıların inşa sürecinde ve yapının servis ömrü boyunca yapısal performansının aletsel gözlem ekipmanları ile takibinin yapılması (yapısal sağlık) ve sonuçlarının değerlendirilmesi hizmeti sunmaktadır.

Efe Zemin Laboratuvarı Hizmetleri Maden Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2022 yılı itbariyle ortaklık ve yönetim değişimine giderek HMÇ Mühedislik Geoteknik Proje İnş.& Sondaj Hiz.San.Tic.Ltd.Şti.bünyesine katılarak yeni bir grup şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Projelerimizi deneyimli mühendisler ve teknikerler ile yürütmekteyiz. Yönetimindeki ekibimiz, yüksek lisans derecesine sahip mühendislik konusunda deneyimli jeolojisi mühendisleri, jeofizik mühendisleri, İnşaat Mühendisleri ,Geoteknik mühendisleri ile zemin mekaniği laboratuvarımızda çalışan teknikerler,teknik personel ve saha işçilerinden oluşmaktadır.

Efe Zemin Laboratuvarı projelendirme öncesi yapılacak jeolojik- jeoteknik etütlerde; önce güvenlik ilkesi ile kaliteli hizmet vermeyi   hedeflemektedir.

Bu amaçla; 4 Uzman Jeoloji Mühendisi, 1 danışman Geoteknik (İnşaat Müh.), 1 İnşaat Mühendisi,1 jeofizik Mühendisi , 2 laboratuvar İnş teknikeri ve 2 yardımcı eleman ile hizmetinizdedir.